به گزارش پایگاه خبری مازنی آنلاین به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری، سرهنگ هادی نصیری ، گفت : در پی کسب خبری مبنی بر جابجایی و پخش مواد مخدر توسط عاملان افیونی در شهرستان نکا موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

 

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی، با انجام تحقیقات گسترده و بررسی میدانی منطقه، موفق به شناسایی محل استقرار قاچاقچی و محل اخفاء مواد مخدر در یکی از روستاهای این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا تصریح کرد : طی هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام قضائی، متهم طی عملیات موفقیت آمیز پلیسی دستگیر شد.

وی گفت : در بررسی نهایی از خودرو توقیف شده، ۴ کیلوگرم تریاک در هشت بسته پانصد گرمی که به صورت ماهرانه در خودرو جاساز شده بود کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا در پایان با بیان اینکه مبارزه با پدیده شوم موادمخدر حد و مرز ندارد و با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده و یا اطلاع از فعالیت قاچاقچیان و فروشندگان خرد موادمخدر و یا هرگونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ تماس و موضوع را اطلاع دهند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :