به گزارش پایگاه خبری مازنی آنلاین به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: جشنواره ملی آیات با موضوع رسانه و مطبوعات، قرآن و عترت به میزبانی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و با اجرای بسیج رسانه مازندران برگزار می‌شود.

وی افزود: همه روزنامه‌نگاران، خبرنگاران و عکاسان مطبوعاتی، خبرگزاری‌ها و فعالان عرصه رسانه‌های دیجیتال می‌توانند آثار خود را در محورهای ترویج فرهنگ غنی قرآن و عترت، آیین‌های مذهبی و نیایش، ترویج فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت، نقش باورهای دینی در جلوگیری از چالش‌های اجتماعی ـ آسیب‌های اجتماعی، سنت و آداب و رسوم دینی ،نماز، روزه‌داری، خمس، زکات و امر به معروف و نهی از منکر ، حجاب و عفاف، سبک زندگی ایرانی، آرمان‌های امام و رهبری، اخلاق قرآنی در حوزه فردی و اجتماعی، نقش باورهای دینی در تحکیم خانواده، اقتصاد مقاومتی، استکبارستیزی، کودکان و نوجوانان به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره واقع در اداره‎کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و یا تارنمای basijrasaneh.ir/service/٣٧.htmi و یا سامانه پیامکی ٩٨۶۶٠٠٠١۵٠٢٧ ارسال کنند.

احد جاودانی افزود: مهلت ارسال آثار، تا یکم بهمن ، بررسی آثار جشنواره از ۵ تا ۲۵ بهمن امسال و اختتامیه جشنواره  ١١ اسفند ٩۵ است.

وی گفت : جوایز هر جشنواره، در هر بخش یک برگزیده، لوح تقدیر و تندیس دریافت می‌کند.

وی همچنین افزود: نفرات اول جشنواره مطبوعات مردادماه امسال با برنامه‌ریزی انجام شده تا ٢٠ روز آینده برای بازدید از مراکز رسانه‌ای گرجستان اعزام می‌شوند.

انتهای پیام

این خبر را به اشتراک بگذارید :